אודות
בבילון

פתרונות תרגום, לימוד שפה ועוד

החברה

למד אודות בבילון - חברת התרגום המובילה בעולם

חברת בבילון מספקת פתרונות חדשניים לתרגום ולימוד שפות. מאז היווסדה בשנת 1997, החברה נותנת מענה ללקוחות פרטיים ולארגונים כאחד. בבילון זכתה במספר פרסים, ביניהם שיא גינס עבור מספר ההורדות הגדול ביותר לתוכנת תרגום.

תוכנת התרגום של בבילון

בוא לגלות את היתרונות של בבילון - חינם!

תוכנת התרגום של בבילון זמינה להורדה חינם ומאפשרת תרגום בלמעלה מ-77 שפות. ניתן לעבוד עם התוכנה גם ללא חיבור לאינטרנט ולקבל תוצאות מיידיות ללא צורך לעבור בין מסכים - קליק אחד והתרגום יופיע מיד. התוכנה פותחה תוך שימוש בטכנולוגייה מתקדמת לזיהוי תווים אופטי (OCR) אשר מזהה את הטקסט המופיע בסמיכות למונח שחיפשת, לקבלת תרגום מדויק על פי הקשר.

שדרוגים חיוניים

בוא לגלות כיצד ניתן לשדרג את התוכנה עוד היום

לקבלת תוצאות משופרות, ניתן לשדרג את תוכנת התרגום שלך במספר דרכים. השדרוגים הפופולריים ביותר כוללים תרגום טקסטים ותוסף חדש לתרגום מסמכים המאפשר לתרגם קבצים במדויק, תוך שמירה על הפורמט המקורי. תוספים נוספים כוללים את 'הקול האנושי' של בבילון ומילוני פרימיום משודרגים. 'הקול האנושי' הינו מנוע הקראה אשר מאפשר לך להאזין לאופן ההגייה המדויק של מילים וטקסטים. מילוני פרימיום הינם מילונים מובילים העומדים לרשותך במבחר שפות וכותרים ומספקים תוצאות תרגום עשירות יותר.

פתרונות שפה נוספים

בוא לגלות מוצרי שפה נוספים של בבילון

בנוסף למוצרי התרגום הידועים שלה, בבילון מציעה פתרונות שפה מגוונים. המוצרים כוללים תרגום מקצועי (למסמכים רשמיים, אפליקציות לסמארטפון וכו') ומספקים את חווית התרגום המוכרת של בבילון לצד תיקונים דקדוקיים לשיפור יכולות הכתיבה. בבילון אף מציעה מגוון תוכניות לימוד שפה לילדים ומבוגרים, מתחילים ומתקדמים כאחד. תוכנות לימוד השפה של בבילון הופכות את חווית הלימוד לכיפית ונעימה. עבור כל צורכי השפה שלך - לבבילון יש פתרון.